ŞİRKET PROFİLİ


Yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini hedefleyen Özpınarlar İnşaat Grubu, sahip olduğu değerler ve hayata kazandırdığı projelerle bugün kendi sektöründe saygın bir yere ve haklı bir üne sahiptir. Gelişen ve değişen dünya standartlarını takip ederek analiz eden, ve bunu 20 yıllık deneyimiyle harmanlayan Özpınarlar İnşaat, bu sayede hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmekte, hayata sadece yeni bir yaşam alanı değil, artı değerler de katmaktadır. ISO 9001:2000 kalite sertifikası sahibi Özpınarlar, bütün çalışmalarını çevre kirliliğini engellemek, doğal kaynakları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uygun çalışma prensipleriyle yürütmektedir. Bugün, günümüz modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konut özelliklerini aynı çatı altında toplayan Özpınarlar İnşaat Grubu; yaşam standartlarınızı yükseltecek birbirinden iddialı projelerine aynı heyecan ve güçle devam edecektir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ


Hayata değer katan projeler tasarlamak ve bu projeleri hayata geçirmek. Dürüst çalışma ahlakını temel ilke edinerek geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz.

İLKELERİMİZ

• Kalite• Güven• Huzur

• Müşteri memnuniyeti• Yeniliklere açıklılık• Sosyal sorumluluk bilinci

• Saygınlık• Süreklilik• Zamanlama

• Kurumsal kimlik• Marka olma bilinci

Bu ilkelerin gerektirdiği anlayışla; kazandığımız bilgi, birikim, itibar, saygınlık, dostluk, güç ve tecrübelerimizle yaşayan mekanlar inşa etmek ve bunları sizlerle buluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

BAŞKANIN MESAJI


Şirketimiz; 1993 yılında Özpınarlar İnşaat Tic. Tur. Ltd. Şti. adı ile inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.Zamanla ailemizin genç ,dinamik ve iyi yetiştirilmiş bireylerinin de katılımı ile bugün Antalya da sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Kuruluşumuzdan bu güne Antalya’nın değişik semtlerinde hayata geçirmiş olduğumuz hepsi birbirinden değerli olan projelerimiz bizlere büyük gurur vermektedir. İnşa ettiğimiz bütün projelerimizde; tecrübeli ve nitelikli ekibimiz ile en kısa zamanda en kaliteli yapıları inşa etmek için çalışmaktayız. Kullandığımız bütün malzemeleri çok büyük bir özenle seçmekteyiz. Projelerimizde betonların sulanmasından bakımına temizliğinden güvenliğine kadar her türlü işlerde kısaca temelden çatıya şahsım ve ekibim işin başında kontrol mekanizmasını oluşturmuş bulunmaktayız. Çalıştığımız ekiplerimizle kendimizi bir aile gibi görüyoruz. Ahlak ve Güven duygusunu ticaret anlayışımızın en kıymetli yerine koyduk ve adımızın güvenle birlikte anılmasında hep onur duyduk. Ekiplerimizle sık sık toplantılarımız da ahlak dürüstlük ve güven unsurlarının önemine değinmekteyiz. Zaman zaman ekiplerimizin aile durumlarıyla bizzat ilgilenerek sorunlarına ve toplum için faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaya çalışmaktayız.İtibarımız en büyük ve en güzel kazancımız olmuştur. Projelerimizin tamamında kuruluşumdan bu yana kendi öz kaynaklarımızı kullanıyoruz. Başarıda bununda rol aldığını düşünüyoruz. Hedefimiz sektördeki itibarlı yerimizi korumak ve kendimizi sürekli geliştirip yeni projeler ve istihdam imkanları sağlayarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak. Özpınarlar İnşaat Grubu olarak kendimizi müşterilerimizle ve ekibimizle birlikte aynı çatı altında görüyoruz. Bu çatı altında beraberce daha büyük hedeflere emin adımlarla ilerliyoruz. Saygılarımla Fahrettin SERTYönetim Kurulu Başkanı

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Özpınarlar İnşaat Grubu'nda kariyer imkanları içinonline başvuru yapabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

İLETİŞİM


Projeler ile ilgili olarak bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Özpınarlar İnşaat Grubu Plaza

Şirinyalı Mahallesi Sinanoğlu Caddesi
NO:70 E Blok Muratpaşa, Antalya

Telefon: +90 242 316 73 93
Fax: +90 242 316 58 59
E-Posta: info@ozpinarlar.com.tr